За нас

Нурнете во совршениот настан: изнајмете базен и наздравете за добра забава!

100

Гости
Нашиот објект има капацитет од 100 гости

100

Паркинг места
Во нашиот објект може да се паркираат до 100 автомобили

5

Часа
Забава која трае до 5 часа. Орагнизирајте ги вашите забави и не се плашете дека ќе завршат прерано.

Ќе ве дочека прекрасен амбиент, а во наша близина е манастирот Св.Кузман и Дамјан.

Патот води и кон други познати манастири и локалитетот Говрлево.

Базенот се наоѓа во богато подрачје со природни извори од Солунска глава.

ИЗНАЈМЕТЕ

БАЗЕН

ЗА ВАШИТЕ НАСТАНИ

Претворете го вашиот настан во рај покрај базен со нашата услуга за изнајмување базен! Без разлика дали е роденденска забава, крштевка или интимна свадба, нурнете во незаборавни спомени!

Услуги

За што може да се користи нашиот простор

Родендени

Родендените за вас или вашите најмили секогаш ќе бидат незаборавни "pool party" настани.

Крштевки

Крштевка за вашето најмало покрај базен? Звучи прекрасно.

Останати прослави

Свадби до 100 гости, момински или девојачки забави и други настани кои се вредни за обележување!

Вашата забава започнува со нас!

Да добиете понуда или дополнителни информации во врска со нашиот простор, Ве замолуваме да се јавите на нашиот телефонски број или да ни испратите порака преку нашата контакт форма

+389 75 636 405 Испрати порака

Галерија

Погледнете ја нашата галерија

Mile Mitevski

Local Guide

Perfect Place to rent for birthdays, private parties, team building and weddings.

Scarlet Renner

Guest

Alles war super, empfehlenswert 👍👍

coci Coci

Guest

Prekrasen ambien ubava food prelepa usluga 10

Контакт

Контактирајте нè

Локација:

Ул. Долно Соње, Скопје, Македонија
(на самиот пат за Козјак)

Телефон:

+389 75 636 405

Се вчитува...
Дојде до грешка. Ве молиме обидете се повторно
Вашата порака е испратена. Ви благодариме!